יום חמישי, 2 בינואר 2014

יש הרבה כבוד

בבי"ס הרצל ביהוד מוקדשים מפגשי הקשר הרב דורי לערכי הליבה הפדגוגיים

קבוצת הקשר הרב דורי בבית הספר הרצל ביהוד מונה 15 סבים וסבתות ו-17 תלמידים. התוכנית כה חביבה על ילדי ביה"ס ששתיים מן הסבתות זכו בצמד מורים: האחת בשני נכדיה והשניה בשתי נכדותיה.

אין זה פלא שזו תוכנית כה אהובה: המפגשים השבועיים עוסקים בהרחבה בתחומים מעשירים, שאינם רק לימוד מחשבים. מידי שבועיים נערך מפגש מוסיקלי, בהנחייתה של המורה למוסיקה זיטה בר, המשלבת בשנים האחרונות בפרוייקט את החוויה המוסיקלית ,משמחת את המשתתפים ומעשירה את עולמם בתחום המוסיקה. גם מפגשי המחשב מועשרים בנושאי תוכן המשיקים לערכי הליבה - ה"אכסניה" - של המיקוד הפדגוגי הבית ספרי:
א- אחריות
כ – כבוד
ס- סובלנות
נ – נתינה
י- יזמות
ה- הובלה

סיגל דורי, מובילת תוכנית הקשר הרב דורי בבית הספר מזה 8 שנים (כבוד!), יחד עם המנהלת, לילך חוגי, שוזרות ומשלבות את התכנים הפדגוגיים במסגרת הפעילות הקבוצתית.
המפגש האחרון הוקדש לדיון במושג "כבוד" – כיצד הוא התפרש אצל הדור המבוגר ומה משמעותו אצל הדור הצעיר. המשתתפים העלו על לוח וירטואלי ביטויים בנושא כבוד, כתבו להם הגדרה והעניקו להם את הפרשנות שלהם, תוך הוספת תמונות ואף סרטונים.ברכותינו לסיגל על עבודתה הנאמנה, משך שמונה שנים, בהפעלת התוכנית ובהעצמתה בתוכן ערכי חוצה דורות.2 comments:

ספי זלצמן אמר/ה...

אכן כבוד!!!
כל הכבוד לסיגל על הובלה מקצועית של מיזם חשוב שכזה.
בברכה,
ספי

ספי זלצמן אמר/ה...

אכן כבוד!!!
כל הכבוד לסיגל על הובלת המיזם החשוב הזה במקצועיות ולאורך השנים.
בברכה,
ספי