יום שני, 14 בנובמבר 2022

אהרון הראה בנות - מחזור ב' יוצא לדרך

היום (יום שני) 14.11.22, התקיים מפגש פתיחה של תכנית הקשר הרב דורי, בבית ספר יסודי "אהרון הראה בנות", קריית שמואל.

המורה תמי בן פורת, מובילה שנה שנייה ברציפות את התכנית ביד רמה ובהמון התרגשות.

מלי עובדיה פתחה את המפגש בדבריה המרגשים: "זכות גדולה היא לנו המפגשים האלה. הקשר של נכדה וסבתא זה קשר שיקר מפז, עוצמתי. העוצמה הזאת תכה פה גלים"

אלכס נידם, רכזת מחוז חיפה של תכנית הקשר הרב דורי, חיזקה את דבריה של מלי ואיחלה למשתתפים לחזק את הקשר בין נכדה וסבתא (ו/סבא) והדגישה כי הם כולם חלק מאותו הסיפור.


לאחר מכן, המשתתפים צפו בסרטון המרגש "אתם חלק מהסיפור" והתרגשו מאוד יחדיו.


במפגש התגלו לא מעט קשרים אישיים, מה שהפך את המפגש למרגש עוד יותר (סבתא שהייתה מורה בבית הספר, סבא שלמד בבית הספר ואבא שלו עבד כשרת בבית הספר, בת דודה של חמותה של המורה המובילה ועוד ועוד)


במהלך המפגש המשתתפים השתתפו במשחק קלפים וירטואלי "סבבוש" ואף הכירו אחד את השנייה קצת יותר טוב במהלך פעילות משותפת. לאחר מכן התקיימה הפעילות "טווים את הקשר" בה המשתתפים זורקים אחד לשני כדור צמר גדול ומספרים על עצמם. בסוף - כולם מחוברים אחד לשני.המפגש הסתיים בסבב סיכום של המשתתפים, בו כל אחד אמר מילה אחד המסכמת את המפגש עבורו, ואלו המילים: משמעות הזמןחוויה


התרגשות


מדהים, כיף


רגעים יקרים


קשר, חדש


חלק מהתגובות של הסבתות לאחר המפגש:
"היה מרגש לשהות עם נכדתי היקרה בסביבה שבה גידלתי את ילדיי , הפעם עם תחושה טובה של שורשים משולשים וחזקים בארץ בכלל ובקרית שמואל בפרט, יישר כוח לצוות המארגן!"
"הייתה שעה של נחת והתרגשות. בריאות ונחת לכלם. יישר כח לתמי וכל מי שהגה את הרעיון . פעם הבא גם סבא בא"

לסיום, המשתתפים קיבלו טישו ממותג, מרגש במיוחד.


צוות תכנית הקשר הרב דורי, מאחל לקבוצה המקסימה, המון הצלחה.

אין תגובות: