יום רביעי, 5 ביוני 2019

מפגש סיום מחזור חמישי - בביה"ס "פינס" גדרה, החוגג 100 שנים להיווסדו...

סיכמנו יחד שנה מבורכת נוספת בהפעלת תכנית "הקשר הרב דורי" בבית הספר "פינס" גדרה - שנה חמישית, בהובלתן של המחנכות נאוה ברגין וענת אלחרר.


גלית אקריש, מנהלת ביה"ס, ברכה את המשתתפים מבוגרים ותלמידים הודתה להם ושבחה את שיתוף הפעולה הנפלא שהמורות המובילות. בין דבריה ציינה: "למרות שאני בטוחה שכל סבא וסבתא שנוכח כאן מחובר לנכד שלו, אבל זה עשה משהו... עשרה מפגשים בביה"ס ההגעה למקום שלהם, המקום הבטוח שלהם לביה"ס "פינס" היא מחברת ויוצרת עוד מעטפת, עוד קומה, עוד מעגל, עוד עומק למערכת היחסים...".

מובילות התכנית, ברכו וציינו בהתרגשות את הנאתם הרבה מהמפגשים, מהסיפורים הנפלאים ומהקבוצה הנהדרת. אף משתתפי התכנית הביעו את הערכתם וההנאה המרובה לה זכו מהתהליך.

תעודת הוקרה הוענקה בהערכה רבה לבית הספר על העשייה המבורכת והמיוחדת בהפעלת התכנית!לסיכום המפגשים הוצג סרטון מרגש, המתעד את התהליך, שצלמו וערכו התלמידים עמוס לזר ומאיה ברורמן. מאיה ועמוס אף סייעו לכל הקבוצה במהלך המפגשים בבכל הדרוש בהיבט הטכנולוגי וקבלו על כך את הערכת הצוות והקבוצה ואף קבלו שי וברכה מהמורות.  לסיכום חילקו המחנכות תעודות הוקרה לכל משתתפים ושי עציץ נאה ומשחק טריוויה של ביה"ס, לכל אחד מהסבים והסבתות.קישור לסיפורים הנפלאים של משתתפי התכנית בביה"ס "פינס" - במאגר סיפורי מורשת של בית התפוצות.


בהערכה רבה - ויישר כוח!
אורנה דרום
רכזת התכנית במחוז מרכז

אין תגובות: