יום חמישי, 7 במרץ 2019

חט"ב "אחרון הבילויים", ראשל"צ - מפגש סיום מחזור ד'... מרגש כתמיד!מחזור ד' בחט"ב "אחרון הבילויים", ראשון לציון, בהובלתה של עדנה כהן, הגיע לסיומו.
התכנסנו יחד למפגש חגיגי מרגש כתמיד, ערוך להפליא ומחמם את הלב.
עדנה פתחה את המפגש בחיבור לפרשת השבוע וברכה את המשתתפים, ולפניכם דבריה המרגשים:

מנהלת החט"ב, ליזה סורדו ברכה את המשתתפים והודתה לעדנה על הובלת התכנית מזה ארבע שנים במסירות, באמונה ובאהבה. ליזה ציינה בדבריה כי היא מקנאת בתלמידים על הזכות לשבת בבית הספר עם סבא או סבתא לאורך תקופה זו, ולבלות יחד בזמן איכות ולשמוע את סיפורי העבר. 
רכזת שכבת ז', חופית אהרוני-מזרחי, ציינה כי תלמידי השכבה שלא השתתפו הצטערו על כך, כששמעו מפי התלמידים אודות החוויה הנפלאה שעברו במסגרת מפגשי התכנית.

התלמידים, ברכו אף הם את המשתתפים וציינו בדבריהם כי היתה זו עבורם חוויה מיוחדת ובלתי נשכת.
בהמשך בחר כל אחד מהמשתתפים ערך ובסבב סיכם באמצעותו את החוויה שלו מהתכנית. 

הסבא, יצחק הדר-חדד, בירך בשם הסבים והסבתות: "ברגליים מהוססות נכנסתי לחוג הזה אך לאטא לאט ראיתי את האנשים הנפלאים שיש כאן, ממשיקים את כל מרצם, ראיתי את התלמידים שהם נכס כשלעצמו, המשקיעים המון בתכנית הזו. וראינו את היהלום שבכתר, שהיא עדנה ואני פשוט נפעם מעצם האנרגיה שמפעילה אותה. אנחנו מאמינים ורוצים להציב בפני הנוער הזה עוד לבנה ועוד לבנה כדי שיוכלו לבנות את עתידם וזה ייטב לכולנו... ואנו מאוד שמחים לראות את הנוער הזה השואב את כל הסיפורים שהעברנו להם במפגשי התכנית. אני מודה לך עדנה, מודה לכם ולכל אחד מאיתנו ולכל החברים שרכשנו בתקופה זו".

המשתתפים העניקו לעדנה ברכה וזר פרחים כהוקרה על הובלת התכנית והיא העניקה לכל אחד תעודת הוקרה ושי כמזכרת נהדרת תמונה ממוסגרת משותפת. 
התלמידים המסייעים טכנולוגית, אלה עטר, קרני גולדשטיין וליז יוצקר, הכינו מצגת נהדרת המסכמת את הפעילות המשותפת.

עדנה הציגה את תקציר סיפורו של כל משתתף ואלו אף הוסיפו וסיפרו מעט על הסיפורים המרתקים שלהם.


יישר כוח!
בהערכה רבה
אורנה דרום

אין תגובות: