יום ראשון, 4 בדצמבר 2016

בי"ס אורי אורבך - הסרת הלוט על שמו החדש של ביה"ס

ביום ה'  א' ראש חודש כסלו, 1.12.2016, התקיים טקס הסבת שם בי"ס ממ"ד גנים  בפתח תקוה, ל"בית חינוך יוצר, חמ"ד אורי אורבך". הוזמנו: משפחת אורבך, שרת המשפטים – גב' איילת שקד, ראש העיר,  נציגי מערכת החינוך בעיר, רב העיר, מפקחים בחינוך הממ"ד ועוד.

המפגש נפתח בתערוכה של תוצרי התלמידים שהציגו את הפנים הרבות והמגוונות של אורי אורבך: תקשורת, כתיבה, יחס לזולת, קשר למקורות ועוד.


בכל דוכן עמדה קבוצת תלמידים שהסבירה את פועלו  של אורי אורבך ז"ל  בתחום והקשר לעשייתו. הוצג מיצג שתמך בהסבר.

הגב' מיכל אורבך – אלמנתו של אורי אורבך ז"ל עברה מעמדה לעמדה, שמעב את הסברי התלמידים וביקשה מהם לשלוח לה במייל את התוצרים על מנת שתוכל להתעמק בהם.לאחר מכן הוזמנו המבקרים לעבור לאולם אשכול הפיס בו התקיים האירוע.
האירוע נפתח בדבריה של שרת המשפטים גב' איילת שקד על אורי אורבך, אישיותו המרגשת, עשייתו הרבה והמגוונת, תרומתו למפלגת "הבית היהודי", יחסו לבני הגיל השלישי.בהמשך, נשאו דוברים רבים דברים כשכולם שמים דגש על ילדותו של אורי אורבך ז"ל בפתח תקוה, אישיותו, פועלו ויחודו. הוקרן סרט על אורי אורבך ז"ל.מקהלת ביה"ס שרה לראשונה את המנון ביה"ס.סמל ביה"ס נחשף לראשונה על ידי מנהלת ביה"ס גב' ליאת אילון וגב' מיכל אורבך.

תלמידי העלו  מערכון המייצג את תקופת פעילותו של אורי אורב ז"ל בגלי צה"ל בתכנית "המילה האחרונה".והתקיים מופע מחול יפיפה.מנהלת ביה"ס – גב' ליאת אילון נשאה דברי סיכון וברכה לסיום הערב המרגש כל כך.אין תגובות: