יום ראשון, 3 בדצמבר 2017

אורלי מאירי פותחת את השנה הרביעית בתכנית בביה"ס "שדות איילון", בית חשמונאי

התכנסנו יחד למפגש חגיגי ומרגש לפתיחת התכנית בביה"ס "שדות איילון" בבית חשמונאי... כן, וזו השנה הרביעית!
אורלי מאירי מובילת התכנית, בחרה את התלמידים לאחר שכתבו מכתבי טיעון, המשכנעים כי הם מתאימים לקחת בה חלק! מביניהם נמצאים אף כאלו שהשתתפו בעבר וחזרו עם סבא או סבתא נוספים.
אורלי מאירי, פתחה את המפגש במילות ברכה ותודה וחיברה את התכנית לאור שבחג החנוכה הקרב. 

להקת התיגוף של ביה"ס פתחה בקטע נפלא משלהם... והרשימה אותנו מאוד.אהובה פוקס, מנהלת ביה"ס נשאה מילות ברכה ובין דבריה ציינה:
"החשוב בקשר הזה הוא שאנו לומדים להכיר אחד את השני במובן היותר עמוק. כולם מכירים, נפגשים, מדברים עם סבא וסבתא אך לא תמיד אנו באמת יושבים ומתמקדים בשיח אודות העבר כדי לאפשר לכם הילדים להבין למה ובזכות מי אתם מי שאתם היום. אורלי ואני התחלנו לדבר בינינו אודות התכנית, ובשיח שנוצר אורלי סיפרה לי אודות אביה ואני סיפרתי על משפחתי. אורלי הלכה הביתה ושיתפה את אביה בסיפורים ומתקשרת אלי נרגשת ומספרת שאביה למד במקווה ישראל עם דודתי ואבי שהיה אז מדריך חקלאי לימד אותם יחד. ועוד גיליתי על קשרי משפחה רחוקים.... אז כל זה לא היה מתאפשר אילולא שוחחנו על "הקשר הרב דורי" ועל משמעות התכנית... ועל זה נאמר "מי שלא יודע את עברו עתידו לוט בערפל". אני בטוחה שתהיה לנו שנה נפלאה, שנה של היכרות מדהימה ביניכם. לפחות בשלוש שנים האחרונות, מפגשי הסיכום היו מעוררי השתאות ומרגשים ביותר בעקבות החוויות והעוצמות שהסיפורים שעלו כאן גרמו לכולם. אז... שתהיה נפלאה גם השנה!"


התלמידים ברכו את המשתתפים ואת התכנית והודו למנהלת ביה"ס ולאורלי המורה המובילה על הזכות לקחת בה חלק. לפניכם דוגמאות מהן:הסבים והסבתות הציגו עצמם בסבב היכרות והתלמידים העניקו להם שי קטן ותיקייה עם ברכה אישית אותנו הכינו בהשקעה מרובה.

יצאנו כולנו נרגשים ומצפים להמשך...

בהצלחה והנאה מרובה!
אורנה דרום

אין תגובות: