יום שלישי, 10 בנובמבר 2015

בבית הספר "נווה עו"ז" ראשון לציון, יוצאים השנה ביוזמה ייחודית - שילוב חיילים בתכנית

במפגש פתיחה מרגש פתחה ריני אוחיון, מובילת התכנית ורכזת חינוך חברתי בביה"ס, שנה נוספת בתכנית "הקשר הרב דורי". 
ריני אוחיון, מובילת התכנית

במפגש הפתיחה בבית הספר "נווה עו"ז" ראשון לציון, השתתפו וכבדו בנוכחותם: עפרה ישראלי מנהלת התכנית, שלום בוחבוט, ראש תחום חינוך מבוגרים במשרד לשוויון חברתי, אורנה דרום, רכזת מחוזית בתכנית, טלי שוחט, רכזת חברתית מחוזית וכמובן מנהלת בית הספר מיה שירי. 
שלום בוחבוט, המשרד לשוויון חברתי
מיה שירי, מנהלת ביה"ס


כמו בשנה שעברה, גם השנה, משתתפים סבים וסבתות עם נכדיהם מכל כיתות ביה"ס, אליהם מוצמדים חונכים בוגרים משכבות ה'-ו' כשהם מתמקדים בסיפור חייהם דרך חפצים מספרים.

השנה החלה יוזמה ייחודית לבית הספר בשילוב חיילי יחידת לוטם מאגף התקשוב בצה"ל במפגשי התכנית!
מפקדי היחידה והחיילים השתתפו במפגש הפתיחה וברכו על העשייה המיוחדת ושיתוף הפעולה בין התלמידים לחיילים. 
החיילים יתעדו גם הם סיפורים של בני משפחותיהם, ותרומתם למשתתפי התכנית תהיה ממומחיותם בתחום התקשוב - הם יצלמו ויראיינו את הסבים והסבתות, יכינו סרטונים שיקושרו לסיפורם במאגר הארצי של בית התפוצות.תלמידי התכנית מהשנה שעברה השתתפו במפגש החגיגי, שרו, רקדו וברכו את המשתתפים החדשים. נציגת הוותיקים הכינה שולחן עם חפצים שליוו את סיפור חייה.


ריני אוחיון, מובילת התכנית, הציגה וספרה את סיפור חייה באמצעות שולחן ערוך בחפצים בעלי ערך רגשי עבורה ומאפיינים שלבים ואנשים יקרים מחייה. ריני הזמינה את המשתתפים להביא למפגש הבא חפץ המספר סיפור אישי.
גם הוריה לוקחים השנה חלק בתכנית וכולנו יחד נרגשים לקראת התהליך והמפגשים הבאים! יישר כוח לכל הלוקחים חלק בתכנית ובהצלחה בהמשך!

אין תגובות: